Ceník a termíny500 Kč/terapie, pro děti od 5 do 15 let cena 350 Kč. (Co se týče ošetření dětí, přečtěte si info na konci této stránky. ;-) )

Také máte možnost zakoupení VÁNOČNÍHO DÁRKOVÉHO POUKAZU.

Prosím, pokud je to možné, noste hotovost co nejpřesněji, děkuji za pochopení. 

Víkendová cena: 700 Kč (O víkendech vám ošetření udělám jen výjimečně, i já potřebuji odpočívat ;-) )

Cena, když jedu za vámi (domů či do firmy), je základní částka + cesta.

PRO NOVÁČKY: 
sleva 300 Kč
při koupi dvou terapií. Po jedné terapii si člověk osahá kranio jen zlehka, tak si můžete koupit rovnou dvě za 700 Kč.

Připravte si zhruba 70-80 min času - 10 min něco málo k teorii, dotazům, zážitkům atd.; max. 50 min terapie; 10 min odpočinek po terapii. Konzultace navíc si můžete připlatit.

 

Podmínky zrušení rezervace:

Prosím omlouvejte se z domluvené terapie co nejdříve. Nejpozději den předem.

Když 2x zrušíte domluvenou terapii v den této terapie, od třetí domluvy si za terapie zaplatíte předem na účet (při opětovném nedostavení se, se vám peníze už nevrátí).

Pokud se omluvíte těsně před terapií, nebo se neomluvíte vůbec a nepřijdete, pro vás bude další terapie o 200 Kč dražší.

Děkuji vám za pochopení a respektování, vážím si svého času stejně tak jako vašeho.

 

Nejbližší volné termíny 

  • 29.11. od 15 hod.
  • 30.11. od 13 hod.
  • 1.12. od 9 hod., od 10:30 hod.
  • 4.12. od 14:30 hod.
  • 5.12. od 9 hod., od 10:30 hod., od 13 hod., od 14:30 hod.
  • 6.12. od 13 hod., od 14:30 hod., od 16 hod.
  • 7.12. dle domluvy

BLANSKO:.

dle domluvy

ADAMOV:

dle domluvy

 

Ošetření dítek:

U dětí je kranio-sakrální terapie samozřejmě také skvělá věc. Ale terapie u nich je jiná, než u nás dospěláků. Takže s čím počítat? Záleží zde hodně na věku dítěte. Čím menší dítě, tím více je důležité ošetření u rodiče (ideálně obou rodičů). Protože dítě, které má problémy, ukazuje na problémy u rodičů - v rodině. Děti, které chodí do školky či do školy, už mohou mít problémy i kvůli dění ve vzdělávacím zařízení. Např. moje dcerka měla ve školce něco jako atopický ekzém. Když chodila do školky, měla ho kolem rtu a pak i na ručičkách. Jakmile byl víkend nebo prázdniny, zmizel. Nyní je na ZŠ a ekzém nemá. Na školku dost nerada vzpomíná a je v ní vždy spoustu vzteku, když o ní mluví. Vztek tehdy nemohla ventilovat, tak se ventiloval sám pomocí ekzému. V tomto případě by jí možná kranio trochu pomohla, ale problém bylo třeba vyřešit jinak, třeba jinou školkou. 

U miminek a batolat je daná záležitost zcela rodičů. Tzn., že jako první by měli mít v pořádku vše rodiče. Často se totiž stane, že dítě pak už "nepotřebuje" ukazovat na daný problém a tak zmizí sám. Také je možné, ošetřovat vás zároveň. Takže pokud chcete ošetřit i maličkaté děti, je to možné. K této terapii si přizvu kamarádku terapeutku, která pracuje na dítěti a já pracuju na rodiči. 

Kolem dokola

Když to shrnu, jakmile jde o ošetření dítěte, u předškolkářských dětí určitě doporučujeme ošetření alespoň matky, ideálně i otce. Poté eventuálně ošetření dítěte. Nebo ošetření obou zároveň. U školkových dětí i školáků už je specifické o jaký problém jde. 

A nakonec úrazy: (a nejen úrazy, ale např. i porod dítěte) zde je výborné ošetřit i dítě. Doba, kdy ošetřovat, je individuální. Pro radu se ptejte emailem.

 

Nahoru