Cena:

500 Kč/terapie, pro děti od 0 do 13 let cena 350 Kč. (Co se týče ošetření dětí, přečtěte si info na konci této stránky. ;-) )

Prosím, pokud je to možné, noste hotovost co nejpřesněji, děkuji za pochopení. 

Víkendová cena: 700 Kč 

Cena, když jedu za vámi (domů či do firmy), je základní částka + cesta (3 Kč/km).

PRO NOVÁČKY: 
sleva 250 Kč
při koupi dvou terapií. Po jedné terapii si člověk osahá kranio jen zlehka, tak si můžete koupit rovnou dvě za 750 Kč.

Připravte si zhruba 70-80 min času - 10 min něco málo k teorii, dotazům, zážitkům atd.; max. 50 min terapie; 10 min odpočinek po terapii. Konzultace navíc si můžete připlatit.

Nejbližší volné termíny

  • 19.2. od 15:30 hod.
  • 20.2. od 10:30 hod.
  • 21.2. od 15 hod.
  • 22.2. od 9 hod., od 10:30 hod., od 13 hod.
  • 26.2. od 14:30 hod.
  • 27.2. od 9 hod., od 10:30 hod., od 13 hod.
  • 28.2. od 15 hod.
  • 1.3. od 10:30 hod., od 13 hod., od 15 hod.

BLANSKO:.

dle domluvy

ADAMOV:

dle domluvy

Ošetření dítek:

U dětí je kranio-sakrální terapie samozřejmě také skvělá věc. Ale terapie u nich je jiná, než u nás dospěláků. Takže s čím počítat? Záleží zde hodně na věku dítěte. Čím menší dítě, tím více je důležité ošetření u rodiče (ideálně obou rodičů). Protože dítě, které má problémy, ukazuje na problémy u rodičů - v rodině. Děti, které chodí do školky či do školy, už mohou mít problémy i kvůli dění ve vzdělávacím zařízení. Např. moje dcerka měla ve školce něco jako atopický ekzém. Když chodila do školky, měla ho kolem rtu a pak i na ručičkách. Jakmile byl víkend nebo prázdniny, zmizel. Nyní je na ZŠ a ekzém nemá. Na školku dost nerada vzpomíná a je v ní vždy spoustu vzteku, když o ní mluví. Vztek tehdy nemohla ventilovat, tak se ventiloval sám pomocí ekzému. V tomto případě by jí možná kranio trochu pomohla, ale problém bylo třeba vyřešit jinak, třeba jinou školkou. 

U miminek a batolat je daná záležitost zcela rodičů. Tzn., že jako první by měli mít v pořádku vše rodiče, hlavně matka. Často se totiž stane, že dítě pak už "nepotřebuje" ukazovat na daný problém a tak zmizí sám. Také je možné, ošetřovat vás zároveň. Velmi vhodné je také jednorázové ošetření miminka po porodu.

U malých dětí terapie v 90 % netrvá tak dlouho. 

 

Podmínky zrušení rezervace:

Prosím omlouvejte se z domluvené terapie co nejdříve. Nejpozději den předem.

Když 2x zrušíte domluvenou terapii v den této terapie, od třetí domluvy si za terapie zaplatíte předem na účet.

Pokud se omluvíte těsně před terapií, nebo se neomluvíte vůbec a nepřijdete, pro vás bude další terapie o 200 Kč dražší.

Děkuji vám za pochopení a respektování, vážím si svého času stejně tak jako vašeho.

 

Nahoru